سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

دولت آمریکا باید به ملت ایران غرامت بپردازد - نمایش محتوای خبر

 

 

دولت آمریکا باید به ملت ایران غرامت بپردازد

امام جمعه زیراب سوادکوه با توصیف آمریکا به دزد سر‌گردنه، خواستار پراخت غرامت این دولت به ملت ایران شد.

دولت آمریکا باید به ملت ایران غرامت بپردازد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر زیراب با اشاره به اینکه ماه رجب، شعبان و رمضان بستر مناسبی برای بهره‌مندی از الطاف الهی است، گفت: ماه رجب فرصتی است که خدای متعال برای پاک کردن گناه و جبران گذشته در اختیار انسان قرار داده است.

وی با بیان معیار‌های انسان مؤمن، افزود: تلاش برای رضایت الهی، بندگی خدا، دوستی خالص الهی، عمل به دستورات الهی، یاد خدا در کسب و کار و توکل به خدا در تبلیغ دینی و ازدواج برخی از معیار‌های قرآنی و دینی انسان مؤمن است.

امام جمعه زیراب سوادکوه، پیروی از ولی فقیه، استقامت مردان و حفظ حجاب زنان را از مهم‌ترین بخش‌های وصیت‌نامه شهدا توصیف و خاطر‌نشان کرد: حذف چادر نخستین گام غرب در جنگ نرم است.

رضایی با اشاره به اینکه دولت آمریکا دزد سر‌گردنه است و باید بابت حمایت از رژیم پهلوی، کمک مستقیم به صدام در جنگ تحمیلی، حمایت از منافقین و تحریم‌های مختلف به ملت ایران غرامت بپردازد، اظهار کرد: از دولت جمهوری اسلامی ایران تقاضا داریم تا با قاطعیت، برخورد عملی با دولت دزد آمریکا داشته باشد.

وی به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری در دیدار با انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور بیان کردند که «دشمن سعادت دنیا و آخرت ملت ایران را نمی‌خواهد و سعی می‌کند تا شجاعت، انگیزه، امید، توان فکری و جسمی جوانان ما را بگیرد.»

خطیب نماز جمعه زیراب با اشاره به تلاش‌های انجام‌شده برای ساخت زغال‌شویی، معادن کرد‌آباد و کک‌سازی سوادکوه به اهمیت اعتکاف اشاره کرد و گفت: معتکفان بعد از اعتکاف نیز دستاورد‌های دوران اعتکاف را حفظ کنند.