جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

دور نخست لیگ برتر بسکتبال با ویلچر در تبریز آغاز می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

دور نخست لیگ برتر بسکتبال با ویلچر در تبریز آغاز می‌شود

سرمربی تیم لیگ ‌برتری بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل گفت: دور نخست لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان کشور پنج‌شنبه 14 آبان امسال به میزبانی تبریز آغاز می‌شود.

دور نخست لیگ برتر بسکتبال با ویلچر در تبریز آغاز می‌شود

 مسعود فلاح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان کشور امسال نیز همانند سال‌های گذشته در دو گروه چهار تیمی برگزار می‌شود.

وی افزود: پس از قرعه‌کشی در گروه دوم مسابقات با تیم‌های مخابرات اصفهان، شهرداری تبریز و ملی حفاری خوزستان رقابت می‌کنیم.

سرمربی تیم لیگ ‌برتری بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل با اعلام اینکه در گروه نخست هم تیم‌های ایثار قم، شهرداری اراک، آلومینیوم هرمزگان و نماینده زنجان حضور دارند، گفت: دور نخست مسابقات از 14 آبان امسال به مدت دو روز در تبریز پیگیری می‌شود.

این مربی با تاکید بر اینکه تیم بسکتبال یا ویلچر جانبازان و معلولان شهرداری آمل نخستین مرحله اردوی آماده‌سازی خود را با حضور بازیکنان از اردیبهشت امسال آغاز کرد، تصریح کرد: دور جدید اردوی آماده‌سازی این تیم برای حضور قدرتمندانه در لیگ برتر با حضور بازیکنان بومی و غیر بومی هم از 13 تیرماه امسال در آمل برگزار شد و تا قبل اعزام به مرحله نخست مسابقات چهار اردوی منسجم برگزار کردیم.

فلاح اظهار کرد: هم‌اکنون همه بازیکنان این تیم در بهترین شرایط قبل بازی به سر می‌برند و هشت بسکتبالیست غیر بومی در کنار بازیکنان بومی به آمادگی مطلوب رسیدند.

وی با اعلام اینکه پانزدهمین دوره لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان با حضور تیم‌های قدرتمند دنبال می‌شود، خاطرنشان کرد: تعداد 12 بازیکن می‌توانند در هر بازی تیم را همراهی کنند.

فلاح با اشاره به اینکه تیم لیگ بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان آمل از سال 1361 فعالیت حرفه‌ای خود در سطح کشور را آغاز کرد، گفت: تاکنون در لیگ برتر طی سال‌های گذشته به مقام پنجم و سوم دست یافت و امسال سومین حضور خود در این رقابت‌ها را تجربه می‌کنیم.