جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

درخشش 3 ملی پوش مازندرانی در قهرمانی تیم ملی والیبال نشسته - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش 3 ملی پوش مازندرانی در قهرمانی تیم ملی والیبال نشسته

معاون توسعه امور ورزش و جوانان مازندران گفت: با درخشش سه ملی‌پوش مازندرانی تیم ملی والیبال نشسته ایران قهرمان پارالمپیک ریو 2016 شد.

درخشش 3 ملی پوش مازندرانی در قهرمانی تیم ملی والیبال نشسته

ابوالقاسم عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به موفقیت ورزشکاران مازندرانی در ترکیب تیم‌های والیبال نشسته و فوتبال هفت‌نفره ایران، اظهار کرد: تیم ملی والیبال نشسته ایران با درخشش سه ملی‌پوش مازندرانی خود موفق به کسب نشان طلا و عنوان قهرمانی پارالمپیک ریو 2016 شد.

وی با بیان اینکه تیم ملی والیبال نشسته کشورمان با برتری مقابل بوسنی و هرزگوین قهرمان پارالمپیک ریو شد، تصریح کرد: رمضان صالحی، مرتضی مهرزاد و مجید لشکری به‌عنوان سه مازندرانی در ترکیب اصلی تیم ملی والیبال نشسته ایران حضور داشتند.

معاون توسعه امور ورزش و جوانان مازندران در ادامه از کسب نایب قهرمانی تیم ملی فوتبال هفت‌نفره در المپیک ریو خبر داد و گفت: تیم ملی فوتبال هفت‌نفره ایران که موفق به کسب نشان نقره این بازی‌ها شد لطف‌الله جنگجو و محمد خراط دو بازیکن مازندرانی را در اختیار داشت.

عباسی به حضور هشت بازیکن و دو مربی در پانزدهمین دوره بازی‌های پارالمپیک ریو اشاره کرد و افزود: در این مسابقات حمزه محمدی در وزنه‌برداری، عالیه محمودی در تپانچه بادی، و حکیم منصوری در بسکتبال با ویلچر به عنوان سه ورزشکار دیگر مازندرانی موفق به کسب نشان نشدند.

وی در پایان گفت: با همکاری رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها و هیأت‌های ورزشی مراسم استقبال از این ورزشکاران برگزار می‌شود.