جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

خدمت در نظام اسلامی افتخاری بزرگ برای دولتمردان است - نمایش محتوای خبر

 

 

خدمت در نظام اسلامی افتخاری بزرگ برای دولتمردان است

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ˈ هادی ابراهیمی ˈ روز سه شنبه در آیین معارفه مدیرکل جدید روابط عمومی استانداری مازندران، افزود: برای دستیابی به اهداف مورد نظر و توسعه بیش از پیش کشور، دولتمردان از هیچ تلاش و کوشی دریغ نمی کنند.

وی بر ضرورت استفاده مطلوب از ظرفیت ها و امکانات موجود برای توسعه متوازن مازندران تاکید کرد و گفت:فراهم کردن زیرساخت های لازم توسعه از رویکردهای اصلی مسوولان است و برای تحقق این مهم از هیچ تلاش و کوشی دریغ نمی شود.

ابراهیمی افزود: تعامل با رسانه های جمعی و مسوولان دستگاه های اجرایی استان ، شناسایی رسانه های برتر و اطلاع رسانی سریع و بموقع از جمله مواردی است که باید مورد توجه بیش از پیش مدیرکل جدید روابط عمومی استانداری مازندران قرار گیرد.

وی بر لزوم ارتقای جایگاه روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان تاکید کرد و ادامه داد: تحقق این مهم نیازمند اتخاذ راهکار منسجم و اصولی است.

معاون استاندار مازندران با عنوان اینکه از ظرفیت روابط عمومی دستگاه های اجرایی به شکل مطلوب استفاده نمی شود، گفت: در صورت استفاده بهینه از ظرفیت روابط عمومی ، علاوه بر بیان عملکرد مطلوب نظام اسلامی دربخش های مختلف ، بسیاری از مشکلات موجود نیز رفع خواهد شد.

ابراهیمی همچنین به انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: بی شک مردم مومن و ولایتمدار مازندران با حضور گسترده در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی ، حماسه ای بی بدیل در تاریخ نظام نظام اسلامی ثبت خواهند کرد.

در پایان این آیین از زحمات ˈ کمال رستمعلیˈ قدردانی و ˈ روح الله معافی ˈ به عنوان مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران معرفی شد.

رستمعلی به عنوان فرماندار شهرستان تازه تاسیس سوادکوه شمالی منصوب شد.

معافی پیش از این معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان مازندران بود.