سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

خدمت‌رسانی تامین اجتماعی به 41 میلیون نفر - نمایش محتوای خبر

 

 

خدمت‌رسانی تامین اجتماعی به 41 میلیون نفر

معاون مدیرعامل تامین اجتماعی در امور حقوقی و پارلمانی با اشاره به اینکه تأمین اجتماعی 41 میلیون نفر مخاطب دارد، گفت: هر اقدام تأمین اجتماعی به عنوان یک سازمان بزرگ اقدامی ملی است.

خدمت‌رسانی تامین اجتماعی به 41 میلیون نفر

به گزارش خبرگزاری فارس عبدالرحمان تاج‌الدین در جلسه گرامیداشت هفته تأمین اجتماعی در ساری با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی بزرگ‌ترین نظام بیمه‌ای کشور در سطح ملی و خاورمیانه است، اظهار کرد: این نظام جامع بیمه‌ای در سطح بین‌المللی پاسخگوی نیمی از جمعیت کشور است.

وی با اشاره به حاشیه‌هایی که به ناحق به این سازمان تحمیل شده بود، افزود: امروز سازمان تأمین اجتماعی توانسته به دور از حاشیه‌ها بر روی ریل خدمتگزاری قرار گیرد.

تاج‌الدین با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی با ظرفیت 60 هزار نفری خدمت به بیمه‌شدگان را انجام می‌دهد، تصریح کرد: این سازمان در وانفسای اقتصاد کشور که به دلیل هجمه‌های دشمن دچار مشکل شده است با تدبیر و با استفاده از نیروی انسانی در سال 95 بیش از 5 هزار و  چند 100 میلیارد تومان تجهیز و توزیع منابع داشته است.

معاون مدیر عامل تأمین اجتماعی در امور حقوقی و پارلمانی با اعلام اینکه سازمان 3 میلیون بازنشسته را در کشور ساماندهی کرده است، تاکید کرد: حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی حتی یک روز هم تأخیر نداشته است.

تاج‌الدین با اشاره به اینکه بنابر اقرار کارشناسان در این سه سال به اندازه 10سال در توسعه و تجهیز مراکز درمانی اقدام شده است، یادآور شد: بخش درمانی به عنوان ویترین سازمان از دیگر اجزای تأمین اجتماعی تفکیک‌ناپذیر است.

وی با بیان اینکه سازمان به دور از حاشیه، باندبازی و سیاسی‌کاری و با استفاده از توانمندی و برنامه و تدبیر پیش می‌رود، خاطر نشان کرد: سازمان تأمین اجتماعی در اوج اقتدار در راستای منویات رهبری و برقراری تعامل منطقی با دولت و نماینده‌های مجلس شورای اسلامی رسالت خویش را محقق می‌کند.

تاج‌الدین با اشاره به اینکه تأمین اجتماعی 41 میلیون نفر مخاطب دارد، تصریح کرد: هر اقدام تأمین اجتماعی به عنوان یک سازمان بزرگ اقدامی ملی است.

وی تأمین اجتماعی را تولیدکننده امنیت اجتماعی دانست و تاکید کرد: امروز تأمین اجتماعی به عنوان سازمانی پاکدست سربلند است.

معاون مدیر عامل تأمین اجتماعی در امور حقوقی و پارلمانی با اشاره به اینکه ما مدعی نیستیم که همه چیز را حل کرده‌ایم و عذرخواه موکلان خود هستیم، اظهار کرد: همواره تلاش کرده‌ایم تا منویات مستمری‌بگیران را حل کنیم.

وی با بیان اینکه بیمارستان ولی عصر قائم‌شهر قطب درمان پیشرفته است که در آن عمل قلب باز انجام می‌گیرد، افزود: کارفرما و کارگر در فضای همدلی و به یاری یکدیگر به انجام وظایف خود اقدام کنند.