جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

خدمات‌دهی به 14 میلیون گردشگر در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

خدمات‌دهی به 14 میلیون گردشگر در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری هادی ابراهیمی صبح امروز در مراسم تجلیل از خادمان سفر استان مازندران با اشاره به جمعیت 3 میلیون نفری استان مازندران اظهار داشت: در ایام نوروز مردم مازندران با امکانات کمی که در اختیار داشتند به 14 میلیون نفر خدمات‌دهی کردند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اعلام اینکه دستگاه‌های استان مازندران از ظرفیت مناسبی برای ارائه خدمات در مواقع حساس را در اختیار دارد، خاطر نشان کرد: نوعی پدافند غیرعامل در ایام نوروز در مازندران توسط دستگاه‌های اجرایی مازندران مشاهده شد.

این مسئول با اشاره به هجوم گردشگران برای حضور در استان مازندران خاطرنشان کرد: حضور کل جمعیت تهران در مازندران برای ما شکننده نبود ولی شرایط ویژه‌ای را در مازندران ایجاد کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به همکاری مناسب رسانه‌ها برای انعکاس قابلیت‌های گردشگری در مازندران ادامه داد: رسانه‌ها در ایام نوروز اخبار امیدوار کننده‌ای را انعکاس دادند.

وی ادامه داد: خبرنگاران کم و کاستی‌ها را به مدیران به طور مستقیم انعکاس دادند.

این مسئول در ادامه با تقدیر از اقدامات مدیر بازرسی دفتر استانداری مازندارن تاکید کرد: مسئولان واحد بازرسی استانداری مازندارن در این ایام بسیجی وار عمل کردند و نظام ارزیابی دقیقی از عملکرد دستگاه‌ها ارائه دادند.

معاون استاندار مازندران در پایان گفت: در ایام نوروز شرایط پدافند غیر عامل را در مازندران با حضور خیل گردشگران تجربه کردیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، کمیته بهداشت و درمان از فعالان ستاد تسهیلات سفر استان مازندران بودند که در ایام نوروز بودن حاشیه فقط پیگیر امور درمانی ستاد تسهیلات سفر بودند و در زمانی که اعضای ستاد تسهیلات خسته از کار روزانه ستاد را ترک می‌کردند در محل حضور داشتند.