سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

حضور حماسی با محوریت رهبری دشمنان را مایوس می‌کند - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور حماسی با محوریت رهبری دشمنان را مایوس می‌کند

امام جمعه چالوس گفت: حضور حماسی و آگاهانه مردم با محوریت ولی‌فقیه و رهبری دشمنان را ناامید و مایوس می‌کند.

حضور حماسی با محوریت رهبری دشمنان را مایوس می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، حجت‌الاسلام محمدمهدی راشدی‌نوری پیش از ظهر امروز در همایش 9 دی که با حضور نماینده ولی‌فقیه در مازندران، ائمه جمعه و جماعات، مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی، اساتید، دانشگاهیان، فرهیختگان و اقشار مختلف مردم در سالن شهید آوینی این شهرستان برگزار شد با اشاره به هم‌دلی و همراهی مردم شهرستان چالوس در صحنه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی، اظهار کرد: مردم این منطقه در زمینه بصیرت، آگاهی، فهم، دشمن‌شناسی و آسیب‌شناسی در مقاطع مختلف بهره‌مند هستند.

وی با اشاره به اینکه حضور گرم و حماسی مردم شهرستان چالوس در غرب مازندران زبان‌زد است، افزود: مردم شهرستان چالوس در هشتم دی‌ماه سال 88 برای دفاع از امام، آرمان‌های انقلاب اسلامی، رهبری و دفاع از مقدسات اسلام به صحنه آمده و حماسه حضور خود را نشان دادند.

امام جمعه شهرستان چالوس بیان کرد: مردم شهرستان چالوس در برابر توطئه‌ها، فتنه‌ها و بحران‌هایی که دشمنان برای ایجاد تفرقه از راه‌های مختلف ایجاد می‌کنند، همواره آگاهانه تصمیم می‌گیرند.

این مسئول با اشاره به همایش کشوری هم‌دلی و هم‌زبانی که روزهای 27 و 28 آبان‌ماه امسال در شهرستان چالوس برگزار شد، گفت: مردم مازندران با محوریت نماینده مقام معظم رهبری علاوه بر ویژگی‌های علمی و شاخصه‌های معرفتی به دلیل روحیه تواضع، فروتنی، همت و همراهی در کمال آرامش و هم‌دلی هستند.

راشدی‌نوری با بیان اینکه یوم‌الله 9 دی از روزهای ماندگار و جاودانه در تاریخ انقلاب و نظام اسلامی است، افزود: در این روز مردم در حمایت از رهبری، ولایت فقیه و مقدسات نظام جمهوری اسلامی ایران اسلامی به صحنه آمده و شکوهی را ایجاد کردند که دشمنان برای همیشه نسبت به توطئه‌هایی که داشتند، مایوس شدند.

امام جمعه چالوس با تاکید بر اینکه زنده نگه‌داشتن این روز به معنی حضور حماسی و آگاهانه مردم در صحنه‌های اجتماعی در برابر توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان است، گفت: با وجود اینکه آمریکا، استکبار و ایادی داخلی به دنبال نفوذ و نابودی نظام ما هستند، اما مردم ایران باید امروز با حضور حماسی و آگاهانه خود با محوریت ولی‌فقیه و رهبری این یکپارچگی و اتحاد را حفظ کنند تا نظام اسلامی پایدار بوده، اهداف انقلاب توسعه یافته و دشمنان ناامید و مایوس شوند.