جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

جمع‌آوری 2 میلیارد و 820 میلیون ریال صدقه در میاندورود - نمایش محتوای خبر

 

 

جمع‌آوری 2 میلیارد و 820 میلیون ریال صدقه در میاندورود

مدیر کمیته امداد امام خمینی میاندورود گفت: 2 میلیارد و 820 میلیون ریال صدقه در 11 ماه گذشته در میاندورود جمع‌آوری شد.

جمع‌آوری 2 میلیارد و 820 میلیون ریال صدقه در میاندورود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود به ‌نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی میاندورود، علی ابراهیمی از جمع‌آوری 2 میلیارد و 820 میلیون ریال صدقه در یازده ماهه امسال در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: از مجموع 10 هزار و 679 صندوق صدقه خانگی، متوسط و بزرگ در معابر جمع‌آوری شد که این مبلغ در حل مشکلات نیازمندان میاندورودی با توجه به رعایت اولویت نیاز، به خانواده‌های نیازمند تحت پوشش و غیر تحت پوشش پرداخته شده است.

وی بیان کرد: با توجه به محرومیت منطقه و مشکلات خانواده‌ها در حل بعضی از مشکلات درمانی، معیشتی، تحصیلی و ... نیاز به مشارکت حامیان و خیرین در امر خدمت‌رسانی و کاهش فقر، بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود که باید به آن توجه کرد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی میاندورود خاطرنشان کرد: همدلی و همزبانی همیشگی مردم نیکوکار و کمیته امداد در خدمت‌رسانی به نیازمندان، هماهنگی حوزه‌های معاونت توسعه مشارکت‌های مردمی و معاونت حمایت و سلامت خانواده درباره جهت‌دهی مشارکت خیرین و تسریع در رفع مشکلات، نیازمند عملکرد سریع و شفاف کمیته امداد که لازمه‌ اعتماد عمومی بوده، است.

ابراهیمی با اشاره به اینکه طی امسال 69 طرح اشتغال در این شهرستان اجرا شد، تصریح کرد: این طرح با اعتبار بالغ بر 8 میلیارد و 680 میلیون ریال در میاندورود اجرا شده است.

وی در پایان گفت: همه مسئولان و مدیران بانک‌های عامل باید درباره توسعه اشتغال پایدار در سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی نسبت به تسهیل روند ایجاد اشتغال تلاش کنند و همه مسئولان باید در اهداف این نهاد مقدس همدل باشند تا خدمت‌رسانی به محرومان بهتر و سریع‌تر انجام شود.