سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

ثبت رتبه سوم تردد کشور در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

ثبت رتبه سوم تردد کشور در مازندران

معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: مازندران نسبت به مدت مشابه سال قبل در یازدهمین روز از فروردین امسال با یک‌میلیون و 414 هزار و 834 تردد و با یک درصد کاهش رتبه سوم تردد کشور را کسب کرد.

ثبت رتبه سوم تردد کشور در مازندران

علی نبیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: مازندران نسبت به مدت مشابه سال قبل در یازدهمین روز از فروردین امسال با یک‌میلیون و 414 هزار و 834 تردد و با یک درصد کاهش رتبه سوم تردد کشور را کسب کرد.

وی با اشاره به اینکه سهم تردد مازندران در 11 فروردین امسال در کشور 8.3 درصد بوده است، افزود: ورودی به مازندران شاهد 84 هزار و 172 وسیله نقلیه بوده است.

معاون عمرانی استاندار مازندران، میزان تردد خروجی در مازندران را 91 هزار و 883 وسیله نقلیه دانست و اضافه کرد: پرترددترین محورهای مازندران ساری ـ قائم‌شهر و محمودآباد ـ آمل بوده است.

این مسئول مجموع تردد از ابتدای طرح نوروزی در مازندران را 21 میلیون و 107 هزار و 262 وسیله نقلیه عنوان کرد و گفت: میزان تردد در ایام نوروز امسال 1.8 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.

نبیان ادامه داد: از ابتدای طرح نوروزی در مازندران تا 11 فروردین امسال یک‌میلیون و 434 هزار و 325 وسیله نقلیه وارد مازندران شدند.

معاون عمرانی استاندار مازندران در بخش پایانی سخنانش، گفت: از ابتدای طرح نوروزی امسال تاکنون یک‌میلیون و 185 هزار و 817 وسیله نقلیه از محورهای مازندران خارج شدند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل تغییر چندانی نداشت.