سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

تیم مذاکره کننده هسته ای از حق ملت ایران دفاع می کند - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم مذاکره کننده هسته ای از حق ملت ایران دفاع می کند

آیت الله ˈنورالله طبرسیˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری افزود:همان طوری که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند عزیزانی که برای مذاکره هسته ای انتخاب شدند، همگی از بدنه نظام اسلامی هستند و برای احقاق حق مردم دفاع می کنند.

امام جمعه ساری گفت: نتایج مذاکرات تیم ایرانی با 1+5 به نفع ملت ایران است و از حرکت و مدیریت و همه ما از درایت تیم مذاکره کننده حمایت می کنیم.

وی افزود: مذاکرات هسته ای را باید با صبر و بردباری به پیش برد و نباید با لبخند طرف مقابل ذوق زده شد و امتیاز بی مورد و بلاعوض داد، بلکه در قبال هر امتیازی که داده می شود باید امتیاز گرفت.

او توضیح داد: در بحث مذاکرات هسته ای برخی از افراد زود ذوق زده شدند و پیشنهاد حذف شعار مرگ بر آمریکا را ارائه دادند که بنده به این افراد عرض می کنم ما هنوز امتیازی از آمریکا نگرفته ایم که بیائیم امتیاز بدهیم، آیا پول های بلوکه شده ملت ما آزاد شد؟ آیا تهدیدهای آمریکا علیه ایران قطع شده است؟

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: به قول حضرت امام راحل (ره) تا زمانی که آمریکا آدم نشود و ملت ما حرکت مثبتی از آنان نبینند، بدانند مسوولان نظام اسلامی از موضع خود یک قدم عقب نشینی نخواهند کرد.

وی افزود: تا زمانی که ملت ولایتمدار ایران اسلامی به خواسته مشروع و بحق خود دست نیابد شعار مرگ بر آمریکا هرگز فراموش نمی شود.

طبرسی گفت: دنیا بداند ما اهل تعامل هستیم، اما هرگز به دشمنان انقلاب و اسلام باج نمی دهیم.

امام جمعه ساری به راهپیمایی ضداستکباری روز 13 آبان در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: ملت ایران در راهپیمایی ضداستکباری روز 13 آبان نشان داد همچنان دلسوز و وفادار به ارزش های انقلاب اسلامی و نیز پشتیبان ولایت فقیه است.

طبرسی با اشاره به سفر رئیس جمهوری به سازمان ملل گفت: سخنان محکم و کوبنده رئیس جمهور ایران در سازمان ملل نشان دهنده اقتدار و قدرت ایران اسلامی در جهان است.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در راس امور نظام اسلامی قرار دارند و همه باید بدانند هرگونه تغییر وضعیت در رابطه با آمریکا با نظر رهبری مشخص می شود و کسی در این زمینه نمی تواند نظر بدهد.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: کسانی که دلخوش به برگزاری رابطه با آمریکا بودند خوشحال نباشند، چرا که رهبری در این زمینه تصمیم می گیرند.

وی افزود: مذاکره، پیگیری مساله هسته ای و رفع تحریم ها با رعایت دقت در حفظ مصالح و منافع ملی، با دولت است که باید با نظر رهبری یعنی توجه به ترفندهای دشمن و نرمش قهرمانانه باشد.