سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

تولید سری جدید "کاکرون" در شبکه مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

تولید سری جدید "کاکرون" در شبکه مازندران

"کاکرون" عنوان برنامه ای به تهیه کنندگی علیمراد محمدی است که در 52 قسمت در سیمای مازندران در حال تهیه و تولید است.

به گزارش روابط عمومی مرکز ، "کاکرون" عنوان برنامه ای به تهیه کنندگی علیمراد محمدی است که در 52 قسمت در سیمای مازندران در حال تهیه و تولید است.
این مسابقه در روستاها و شهرهای استان مازندران در دو بخش عملی و شفاهی و با حضور خانواده ها برگزار می شود که سوالات شفاهی آن برگرفته از ادبیات بومی مازندران می باشد.
در سری جدی این مسابقه تغییرات ساختاری در برنامه مشهود است بدین صورت که این بار شرکت کننده ها به صورت خانوادگی در مسابقه شرکت خواهند کرد. یعنی هر گروه متشکل از پدر، مادر، پدر بزرگ، مادر بزرگ و نوه ها خواهد بود که پیام آن وفاق و همدلی خانوادگیست.
در این برنامه دو مجری در شهر یا محل هایی که مسابقه در آن ضبط می شود به بهانه انتخاب گروه های شرکت کننده گشت و گذار نموده تا به نحوی زیبایی های آن منطقه نیز به تصویر کشیده شود.
عوامل تولید این برنامه عبارتند از:
نویسنده و مجری: علیمراد محمدی امیر کلائی / کارگردان: سید عبداله موسوی تاکامی / تصویر بردار و تدوینگر: علی مدهوشیان، عیسی عبداللهی / مجری طرح و مجری کمکی: محمد محمدی / مدیر تولید و هماهنگی: محسن محمدی / دستیاران تهیه: حاج رمضان کریمی، شیخ حسنی / مجری و بازیگر بخش طنز: لطف اله سیفی