جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

تلاش عوامل پلیس در پاکسازی مناطق آلوده باعث ایجاد امنیت بیشتر می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

تلاش عوامل پلیس در پاکسازی مناطق آلوده باعث ایجاد امنیت بیشتر می‌شود

امام جمعه آمل گفت: تلاش عوامل انتظامی در پاکسازی مناطق آلوده باعث ایجاد امنیت بیشتر در منطقه شده است.

تلاش عوامل پلیس در پاکسازی مناطق آلوده باعث ایجاد امنیت بیشتر می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت‌الاسلام سید جلیل مرتضوی در دیدار با عوامل انتظامی و پلیس در این شهرستان، حضور پلیس در همه صحنه‌ها را چشمگیر و تاثیرگذار دانست و اظهار کرد: نیروی انتظامی در همه شئون زندگی نقش‌آفرینی دارد و این نشان از رحمت الهی است.

وی افزود: انتظاری که از نیروی انتظامی می‌رود و محقق شده این است که همچون پیامبر رحمت، رافت و مهربانی به همراه اخلاق کریمانه را نسبت به مردم در نظر بگیرد و در عین حال مقتدرانه در جامعه حضور داشته باشد تا مردم امنیت و آرامش را در نام و کنار پلیس احساس کنند.

امام جمعه آمل بیان کرد: وجود برخی نقاط آلوده در شهرستان جای تاسف و خجالت داشت که طی مدت‌های اخیر برخورد و اقدام مناسبی از نظر امنیتی و از نظر فرهنگی در آن انجام شد.

این مسؤول با اشاره به اینکه دست زحمت‌کشان انتظامی را به گرمی می‌فشارم، ادامه داد: خدمات صادقانه پلیس به شهروندان قابل تقدیر است و ایستادگی پلیس در بحران‌ها، هدایت و مدیریت آن در مقاطع مختلف با مظلومیت، صبور بودن و اخلاق نیکو صورت گرفته و باعث شد تا پلیس در قلوب جای گیرد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در این دیدار از امامان جمعه به عنوان نقطه اتحاد، وفاق و اتکا در شهرها یاد کرد و گفت: حمایت‌های معنوی روحانیت به ویژه امام جمعه از پلیس مایه دلگرمی بوده و ما به عنوان سربازان ولایت ائمه‌جمعه را مهمترین پشتوانه در پیشبرد اهداف ناجا می‌دانیم.

ولی‌الله گنجیان‌مقدم با تاکید بر اینکه پلیس تنها متولی امنیت نیست، گفت: امنیت فرآیندی است که حاصل تلاش چندین دستگاه است و حمایت ائمه جمعه در این عرصه مهمترین تاثیر را دارد.