جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

تفکر امام(ره) به دلیل اخلاص، جاودانه ماند - نمایش محتوای خبر

 

 

تفکر امام(ره) به دلیل اخلاص، جاودانه ماند

عضو مجلس پنجم خبرگان رهبری، جاودان بودن تفکر امام راحل را بعد از 27 سال به دلیل اخلاص ایشان ذکر کرد.

تفکر امام(ره) به دلیل اخلاص، جاودانه ماند

به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، آیت‌الله سید رحیم توکل امشب در گردهمایی علما و روحانیون سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه رفتار و سخن گفتن باید برای خدا باشد، گفت: فعالیت و تفکر امام راحل برای خدا و خالص بود و به همین دلیل از سال 68 تاکنون و پس از 27 سال همچنان جاودان ماند.

وی با بیان اینکه علما و روحانیون در ماه مبارک رمضان و سایر ایام تبلیغ با دوری از خانواده و وطن برای تبلیغ و ترویج دین تلاش می‌کنند، افزود: خدا پشتیبان علما و روحانیونی است که برای دین الهی مهاجرت و تلاش می‌کنند.

عضو مجلس پنجم خبرگان رهبری با اشاره به اینکه ما روحانیون باید به حرف‌های‎مان عامل باشیم، خاطر‌نشان کرد: عامل بودن به آنچه بیان می‌کنیم باعث می‌شود تا حرفی که از دل بیرون بیاید بر دل بنشیند.

آیت الله توکل، بیان موضوع معنوی با مثال مادی و در قالب مثل را باعث فهم عمومی ذکر کرد و خواستار توجه روحانیون در سخنرانی‌های خود به سطوح مختلف سواد مخاطبان شد و اظهار کرد: علما و روحانیون بحث موضوعات مختلف را از ائمه بیاموزند و پیامبر گرامی اسلام، آنقدر به مردم محبت نشان می‌داد که آنان پس از دیدار با رسول خدا، خود را محبوب‌ترین فرد نزد ایشان می‌دانستند.