جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

ترافیک در محور های مازندران با پایان یافتن تعطیلات آخر هفته به حالت عادی بازگشت - نمایش محتوای خبر

 

 

ترافیک در محور های مازندران با پایان یافتن تعطیلات آخر هفته به حالت عادی بازگشت

سرهنگ ˈجعفر محمدنژادˈ روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا در ساری گفت: به منظور افزایش ایمنی ، ایجاد کشش و آسان سازی عبور و مرور وسایل نقلیه، اعمال محدودیت های ترافیکی از روز شانزدهم مرداد در محورهای مواصلاتی استان آغاز شده بود که تا پایان روز نوزدهم این ماه ادامه داشت.

وی افزود: به خاطر برخی تغییرات آب و هوایی در چند روز اخیر در مناطق کوهستانی حوزه استحفاظی پلیس راه مازندران، هم اکنون سطح برخی از نقاط جاده های مواصلاتی این حوزه لغزنده است.

او ادامه داد: رانندگان هم اکنون در محدوده ارتفاعات لاریجان در جاده هراز ، ولی آباد در جاده چالوس و گدوگ در جاده فیروزکوه شاهد پراکندگی بارندگی و مه گرفتگی مسیر هستند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران همچنین از اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های استان هر هفته در روزهای پنجشنبه و جمعه خبر داد.

سرهنگ محمدنژاد گفت: این محدودیت ها به منظور افزایش ایمنی ، ایجاد کشش و آسان سازی عبور و مرور وسایل نقلیه در جاده های استان اعمال می شود.

وی از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مازندران را دارند خواست با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه به توصیه ها و هشدارها ، پلیس را در برقراری نظم و انضباط ترافیکی و پیشگیری از حوادث ناگوار یاری کنند.

سرهنگ محمدنژاد به رانندگان هشدار داد با سرعت مطمئن در محورها حرکت کنند تا دچار سانحه نشوند.

وی همچنین با توصیه به رانندگان برای رعایت قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی ، گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره تلفن 71-3287070-0151 و 2182934-0151 به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در مازندران وجود دارد.