سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

تداوم مراسم اربعین سبب بقای آموزه‌های دینی است - نمایش محتوای خبر

 

 

تداوم مراسم اربعین سبب بقای آموزه‌های دینی است

امام جمعه موقت شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی، تداوم مراسم اربعین را سبب بقای آموزه‌های دینی توصیف کرد.

تداوم مراسم اربعین سبب بقای آموزه‌های دینی است

به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، حجت‌الاسلام علی‌اشرف کجوری در خطبه‌های نماز جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به ارزش سوره توحید، گفت: نام دیگر سوره توحید، اخلاص است که بیانگر شناسنامه الهی در پاسخ به مشرکان است که درباره خدا از پیامبر سوال کردند.

وی به جایگاه حضرت علی(ع) در گفتار پیامبر گرامی اسلام اشاره کرد و افزود: دوست‌داشتن امام علی(ع) به دل، زبان و عمل باعث کسب توفیق و رضایت الهی است.

امام جمعه موقت شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به حضور میلیونی در اربعین حسینی، خاطرنشان کرد: حفظ راهپیمایی عظیم اربعین مورد نظر مقام معظم رهبری است و تداوم مراسم اربعین سبب بقای آموزه‌های دینی ما است.

این مسؤول با اشاره به اینکه امام راحل در سخنرانی سال 58 خود، امریکا را شیطان بزرگ توصیف کرد، افزود: امریکا بیشترین صدمه را به ملت ایران وارد کرد و به قول مقام معظم رهبری ما نباید فریب ظاهر امریکا را بخوریم.

کجوری به کارنامه سوادکوه‌شمالی در برنامه‌های مختلف دینی و انقلابی اشاره کرد و با اشاره به اینکه در دو رویداد مهم شاهد حضور 98.2 درصدی مردم در انتخابات تأیید نظام جمهوری اسلامی و حضور مردم سوادکوه‌شمالی در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 هستیم، گفت: مردم به وظیفه خود برای همراهی با نظام اسلامی عمل می‌کنند و از مسؤولان انتظار کاهش مشکلات در شهرستان سوادکوه‌شمالی را دارند.