سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری مسابقات اهداف پروازی مازندران در بهشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مسابقات اهداف پروازی مازندران در بهشهر

مسابقات اهداف پروازی (تراپ) مازندران ویژه دهه‌فجر، با حضور ورزش‌کاران برتر این رشته ورزشی به میزبانی بهشهر برگزار شد که بابلسری‌ها توانستند بیشترین رتبه‌ها را از آن خود کنند.

برگزاری مسابقات اهداف پروازی مازندران در بهشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، صبح و عصر روز جمعه سومین دوره مسابقات اهداف پروازی مازندران، گرامی‌داشت دهه‌فجر با عنوان جام شهدای بهشهر با حضور 52 تیرانداز برتر استانی در این شهرستان برگزار شد.

این مسابقات که تا شامگاه امروز ادامه داشت، با معرفی نفرات برتر و اهدای جوایز به رتبه‌های اول تا ششم به کار خود پایان داد.

نفرات برتر عبارتند از علی پورزمان از بابلسر، مجتبی علی‌پور از محمودآباد، مرتضی رمضانیان از بابلسر، سید محمد جلالی از سرخرود، ابوالفضل تقیان از سورک و مهرداد پورزمان از بابلسر.

نفرات اول تا چهارم به‌ترتیب، هدیه 500، 350، 250 و 200 هزار تومانی و نفرات پنجم و ششم نیز هر کدام جایزه نقدی 150 هزار تومانی دریافت کردند.

به گفته رئیس هیئت تیراندازی بهشهر، این مسابقات به‌مناسبت گرامی‌داشت دهه‌فجر و شهدای انقلاب اسلامی برگزار شده است.

جواد داودی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به در معرض انقراض قرار گرفتن گونه‌های جانوری در ایران، بر ترویج تیراندازی اهداف پروازی تأکید و اظهار کرد: این ورزش مهیج علاوه بر ایجاد روحیه شاداب و حس رقابت سالم در مسابقات، ما را به‌سمت فرهنگ‌سازی در احیای گونه‌های در معرض انقراض سوق می‌دهد.

وی با بیان اینکه مسابقات تراپ برای نخستین‌بار در بهشهر برگزار شده است، افزود: نفرات برتر این مسابقات به مراحل بالاتر راه پیدا می‌کنند.

به گزارش فارس، در شرقی‌ترین شهرهای مازندران (بهشهر، نکا و گلوگاه) دو باشگاه تیراندازی اهداف پروازی در مناطق ساحلی و دشت گلوگاه و بهشهر وجود دارد که به‌ویژه باشگاه فرهنگی ورزشی گلوگاه در ساحل دریای آرام این شهرستان، یکی از بهترین باشگاه‌های استان است.