سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری مراسم وداع با 2 شهید مدافع حرم در چالوس - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مراسم وداع با 2 شهید مدافع حرم در چالوس

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های چالوس و کلاردشت از برگزاری مراسم وداع با دو شهید مدافع حرم در مسجد جامع چالوس خبر داد.

برگزاری مراسم وداع با 2 شهید مدافع حرم در چالوس

شاپور صفایی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان چالوس با اعلام این خبر اظهار کرد: دو تن از نیروهای مدافع حرم از غرب مازندران در درگیری‌های سوریه به شهادت رسیدند.

وی خاطر‌نشان کرد: شهیدان محرم‌علی مرادخانی اهل تنکابن و شهیدمصطفی شیخ‌الاسلامی از چالوس روز گذشته در درگیری‌های سوریه به شهادت رسیدند.

رئیس بنیاد شهید چالوس از وداع پیکر شهیدان شیخ‌الاسلامی و مرادخانی در مکان تیپ سوم امامت چالوس خبر داد و افزود: پیکر این دو شهید فردا بعد از مراسم گرامی‌داشت شهید تازه احراز هویت شده (شهیدعلی‌نقی روحی) از مسجد جامع چالوس و با حضور گرم مردم منطقه وداع شده و در محل زندگی‌شان تشییع می‌شود.

وی گفت: پیکر شهید مرادخانی پس از تشییع به سمت تنکابن و پیکر شهید شیخ‌الاسلامی نیز به‌سمت زادگاهش در روستای کندلوس نوشهر برای تدفین رهسپار‌ می‌شود.

به گزارش فارس، شهیدان محرم‌علی مرادخانی از تنکابن، شهید مصطفی شیخ‌الاسلامی از چالوس، شهید روح‌الله صحرایی از آمل و شهید عبدالرحیم فیروز‌آبادی از نکا چهار تن از نیروهای مدافع حرم مازندرانی بودند که در درگیری‌های دیروز سوریه به شهادت رسیدند.