جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

برتری قاطعانه شهرداری ساری مقابل گل‌گهر سیرجان - نمایش محتوای خبر

 

 

برتری قاطعانه شهرداری ساری مقابل گل‌گهر سیرجان

تیم سازمان عمران شهرداری ساری در مرحله پلی‌اف لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور مقابل گل‌گهر سیرجان قاطعانه به برتری رسید.

برتری قاطعانه شهرداری ساری مقابل گل‌گهر سیرجان

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، بازی برگشت مرحله پلی‌اف لیگ دسته یک والیبال کشور بین دو تیم سازمان عمران شهرداری ساری و گل‌گهر سیرجان با برتری تیم سازمان عمران شهرداری ساری همراه بود.

این بازی که امشب در حضور بیش از 2 هزار تماشاگر در سالن ورزشی جهان پهلوان سید رسول حسینی ساری برگزار شد، شاگردان بهزاد محمودی در تیم سازمان عمران شهرداری ساری موفق شدند، در سه ست متوالی حریف را با شکست بدرقه کنند تا چهره تیم صعودکننده به مرحله نیمه نهایی به بازی سوم کشیده شود.

در این بازی تیم سازمان عمران شهرداری در سه ست متوالی با نتیجه 25 بر 23، 25 بر 15 و 25 بر 19 تیم گل‎گهر سیرجان را با اقتدار شکست داد تا برای صعود به مرحله نیمه‌نهایی امیدوارتر شود.

بازی رفت این دو تیم که یکشنبه در سیرجان برگزار شده بود تیم گل‌گهر سیرجان سه بر دو موفق شد سازمان عمران شهرداری ساری را شکست دهد.

برای مشخص شدن تیم صعودکننده به مرحله نیمه نهایی روز یکشنبه دوم اسفند یک بار دیگر دو تیم سازمان عمران شهرداری ساری و گل‌گهر سیرجان در بازی سوم در سیرجان به مصاف هم می‌روند تا چهره تیم صعودکننده مشخص شود.