سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

اوج دلدادگی مردم به ولایت فقیه در 9 دی 88 نمودار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

اوج دلدادگی مردم به ولایت فقیه در 9 دی 88 نمودار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، مجمع نمایندگان مازندران به مناسبت حماسه نهم دی پیامی صادر کرد که یک نسخه آن در اختیار دفتر سرپرستی خبرگزاری فارس در مازندران قرار گرفت.

در این پیام آمده است: ملت شریف و تاریخ‌ساز ایران اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) بعد از قرن‌ها استبداد و مهجوریت کلام و پیام وحی، پرچم توحید و ولایت را برافراشتند و بر جهان تاریک و غفلت‌زده نور الهی تاباندند.

در ادامه بیان شد: مسیر تعالی و شکوفایی ایران پس از رحلت معمار کبیر انقلاب اسلامی به دست با کفایت فقیه دانشمند و مجتهدی شجاع و آزاده به همت جوانان مومن، مبتکر و حضور حماسی مردم ولایی ایران اسلامی در تمام صحنه‌های حساس انقلاب تداوم یافت.

نمایندگان مازندران حاضر در خانه ملت تاکید کردند: تجلی حضور تاریخ‌ساز و پرشکوه ملت ایران که برگ زرینی از تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی را به خود اختصاص داد، حماسه نهم دی است که در آن میلیون‌ها نفر از سراسر کشور و استان سرافراز مازندران در شهرها و روستاها به میدان آمدند تا اوج دلدادگی خود را به ولایت و مقام معظم رهبری به نمایش بگذارند.

در بخش دیگری از این پیام آمده: زنان، مردان و جوانان در یک همایش بزرگ و تاریخی در نقطه نقطه ایران اسلامی، قانون‌مداری را فریاد کرده و بی‌قانونی، اغتشاش و حرمت‌شکنی را محکوم کردند.

در ادامه پیام اعلام شد: مردم بار دیگر عشق پایان‌ناپذیر و الهی خود را به حضرت اباعبدالله‌‌الحسین (ع) نشان دادند و حرمت‌شکنی اغتشاش‌گران و فتنه‌جویان در روز عاشورای حسینی را محکوم کردند.

این پیام خاطرنشان کرد: نهم دی بار دیگر به همه جهانیان نشان داد پرچمی که مردم ایران در بهمن 57 به رهبری امام عظیم‌الشان برافراشتند و خون پاک‌ترین فرزندان ایران اسلامی برای عزت و شرف این انقلاب الهی ریخته شده همچنان در اوج است و عزم و عهد ایرانیان به رهبری حکیم فرزانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای برای فتح قله‌های غرور، افتخار و رساندن کشور به بالاترین مراتب علمی و اقتصادی و فرهنگی، همچنان استوار است.

نمایندگان حاضر در مجمع مازندران در پایان این پیام اعلام کردند: نهم دی درس بزرگی هم به فتنه جویان و سران فتنه داد که ایران برای همیشه سرزمین ولایت است و عهد مردم بزرگ ایران با ولایت ناگسستنی بوده و هیچ توطئه‌ای نمی‌تواند خللی در عشق، محبت و دلدادگی مردم به رهبری انقلاب اسلامی ایجاد کند.