جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

افتتاح پروژه 300 میلیارد تومانی در مازندران با حضور وزیر ارتباطات - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح پروژه 300 میلیارد تومانی در مازندران با حضور وزیر ارتباطات

استاندار مازندران گفت: با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پروژه 300 میلیارد تومانی مازندران در حوزه IT به بهره‌برداری می‌رسد.

افتتاح پروژه 300 میلیارد تومانی در مازندران با حضور وزیر ارتباطات

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ربیع فلاح‌جلودار در جلسه شورای برنامه‌ریزی استانداری اظهار کرد: توجه به اجرای اقتصاد مقاومتی در روستاها باید جدی گرفته شود.

وی تصریح کرد: فرمانداران محوریت اجرای طرح‌های اقتصادی در روستاها را مشخص کرده و نسبت به اجرایی کردن آن اقدام کنند و تا پایان سال هر فرماندار یک طرح شاخص اقتصادی با محوریت توسعه روستایی و ترجیحا در حوزه اقتصاد مقاومتی را معرفی کند.

استاندار مازندران با بیان اینکه موضوع ساماندهی و پیگیری بودجه استان توسط مسئولان شهرستانی ‌پیگیری شود، افزود: کارشناسان استان آماده در اختیار قرار دادن اطلاعات در ارتباط با نحوه دریافت و پیگیری بودجه هستند.

وی خواستار واگذاری طرح‌های که قابلیت واگذاری به بخش خصوصی  دارند شد و گفت: این موضوع در سفر رئیس جمهور به مازندران نیز مورد تاکید معاون رئیس جمهور هم بود.

فلاح با اشاره به مشارکت بسیج سازندگی در ساماندهی طرح‎های عمرانی استان، افزود: مسئولان استانی با بسیج سازندگی برای اجرای طرح‌های عمرانی همکاری مناسب داشته باشند.

استاندار مازندران بیان کرد: طرح‌های که امکان اجرا توسط بسیج سازندگی وجود دارد به این سازمان واگذار شود.

وی به تعداد پروژه‌های که در مازندران در هفته دولت افتتاح شد اشاره کرد و ادامه داد: در هفته دولت 762 در استان به بهره‌برداری رسید و همچنین در ایام دهه فجر نیز 713 طرح در استان با اعتبار حدود 408 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

فلاح به افتتاح دو پروژه در حوزه مخابرات و IT استان با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ویدئو کنفرانس نیز اشاره کرد و گفت: برای این دو پروژه 33 میلیارد تومان اعتبار هزینه شد.

وی بیان داشت: با افتتاح این دو طرح بعد از ایام دهه فجر نیز پروژهای با اعتبار 300 میلیارد تومان در مازندران با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به بهره‌برداری می‌رسد.

استاندار مازندران با اعلام اینکه 800 میلیارد تومان پروژه در بندر امیرآباد نیز آماده افتتاح داریم، گفت: برخی از طرح‌های نیمه‌تمام استان نیز تا پایان سال‌جاری به بهره‌برداری می‌رسد.