سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

استکبار به‌دنبال خاموش کردن گفتمان انقلاب اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

استکبار به‌دنبال خاموش کردن گفتمان انقلاب اسلامی است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با تأکید بر اینکه حاکمیت انقلاب اسلامی باید در اماکن مذهبی و بقاع متبرکه مشهود باشد، گفت: استکبار جهانی به‌دنبال خاموش کردن گفتمان انقلاب اسلامی است.

استکبار به‌دنبال خاموش کردن گفتمان انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، حجت‌الاسلام ستار علیزاده در دوره آموزشی گفتمان انقلاب اسلامی و حفاظت از بقاع متبرکه ویژه خادمان و هیأت امنا اماکن مذهبی مازندران در جوار بقعه امام‌زاده عباس(ع) ساری، اظهار کرد: خدمت به امام‌زادگان و خاندان اهل بیت(ع) یک توفیق الهی است که باید از این فرصت بهترین بهره‌برداری را ببریم.

وی بر لزوم حافظت و رعایت نظافت در بقاع متبرکه مازندران تأکید کرد و افزود: از اینکه اوقاف نظافت فضای بقاع متبرکه و امام‌زادگان را برعهده دارد، افتخار می‌کنیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به وجود یک‌هزار و 222 بقعه متبرکه و امام‌زاده در استان، تصریح کرد: مازندران در طول سال میزبان میلیون‌ها مسافر و زائر است که حفاظت و نظافت از اماکن مذهبی از مهم‌تریم مسائل به‌شمار می‌رود.

این مسؤول با تأکید بر اینکه نگاه انقلابی، ولایی و قرآنی باید در امام‌زادگان و بقاع متبرکه حاکم باشد، بیان کرد: هرچه نگاه انقلابی و قرآنی در جامعه بیشتر باشد، بیشتر می‌توان از نعمت‌های آن برخوردار شد.

علیزاده با بیان اینکه گفتمان انقلاب اسلامی همان گفتمان علوی، حسینی و مهدوی است، تصریح کرد: گفتمان انقلاب اسلامی جامع‌ترین گفتمان است.

وی با اعلام اینکه حاکمیت انقلاب اسلامی باید در اماکن مذهبی و بقاع متبرکه مشهود باشد، بیان کرد: استکبار جهانی به‌دنبال خاموش کردن گفتمان انقلاب اسلامی است و ما نباید اجازه دهیم اهداف دشمن تحقق یابد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه بسیاری از انقلاب‌ها و کشورهای منطقه از انقلاب اسلامی ایران الگوبرداری می‌کنند، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران تحول بنیادین در کشورهای اسلامی ایجاد کرده و در واقع می‌توان گفت انقلاب ما انقلابی جهانی است.

علیزاده با اشاره به مصادیق گفتمان انقلاب اسلامی، گفت: جهانی بودن دین، خدا محوری، حق‌مداری، مشروعیت نظام جمهوری اسلامی براساس مبانی قرآن و اهل بیت(ع)، استکبارستیزی، ولایت‌مداری، خدمت‌رسانی و خدمتگزاری به مردم از جمله مصادیق گفتمان انقلاب اسلامی است.