سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

استاندار مازندران گفت: 50 درصد پروژه‌های نیمه‌تمام مازندران تا قبل پایان سال 93 تکمیل شده و به بهره‌برداری می‌رسند. - نمایش محتوای خبر

 

 

استاندار مازندران گفت: 50 درصد پروژه‌های نیمه‌تمام مازندران تا قبل پایان سال 93 تکمیل شده و به بهره‌برداری می‌رسند.

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، ربیع فلاح‌ جلودار شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران در آمل بیان داشت: 50 درصد پروژه‌های نیمه‌تمام مازندران تا پایان سال 93 تکمیل شده و به بهره‌برداری می‌رسند.

وی در مورد فرارسیدن هفته دولت و پروژه‌هایی که این هفته در شهرهای مختلف مازندران به بهره‌برداری می‌رسند، بیان داشت: برای هفته دولت امسال بیش از 540 پروژه با هزینه بالغ بر یک هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه رشد 10 درصدی اعتبار ردیفی پروژه‌های جذب سرمایه‌گذار بخش‌ خصوصی را در مازندران نسبت به سال‌های گذشته شاهد بودیم، گفت: از ورود سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در استان استقبال می‌کنیم، زیرا مازندران ظرفیت‌های متعددی برای جذب سرمایه‌گذار و فعالیت در بخش‌های مختلف توریستی و گردشگری دارد.

فلاح تصریح کرد: با ورود موفق در اجرای طرح ساماندهی سواحل دریای مازندران امسال از بخش خصوصی نیز در این زمینه به شکل شایسته‌ای استفاده شد.

نماینده عالی دولت در مازندران از آمادگی استان برای راه‌اندازی گردشگری دریایی در دریای مازندران خبر داد و یادآور شد: با وجود سواحل زیبا، دیدنی و سواحل مشترک با کشورهای همسایه می‌توانیم از گردشگری دریایی در دریای مازندران بهره‌مندی زیادی داشته باشیم.

فلاح جلودار با اشاره به برگزاری کنفرانس بین‌المللی سلامت با حضور سران کشورهای عضو اکو که به مدت سه روز در مازندران برگزار شد، گفت: خوشبختانه استان مازندران علاوه بر جاذبه‌های بکر و بی‌نظیر گردشگری و مواهب طبیعی در بخش درمانی، پزشکی و سلامت از موقعیت بسیار خوبی برخوردار است و با وجود پزشکان مجرب، متخصصان و افراد فوق تخصص به همراه مراکز پیشرفته درمانی همانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شمال می‌تواند یکی از مقاصد بیماران و گردشگران خارجی باشد.