سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

اجرای 42 پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای 42 پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی مازندران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از اجرای 42 پروژه عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با اعتبار 120 میلیارد ریال خبر داد.

اجرای 42 پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی گفت: تأمین منابع مورد نیاز به‌منظور اجرای پروژه‌های عمرانی و برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی نیازهای هر شهرک و ناحیه صنعتی در جلسات متعدد، در دستور کار قرار گرفت تا با نظارت، سرعت و دقت لازم، با بهره‌گیری از توانمندی‌های کارشناسان و ظرفیت‌های موجود، با رعایت اصول کیفیت و سرعت، پروژه‌های عمرانی به مرحله اجرا برسد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: یکی از مهم‌ترین رویکرد شرکت، حفظ و صیانت از محیط‌زیست بوده و ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب را با توجه به شرایط اقلیمی، در دستور کار قرار داده است که تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی بشل سوادکوه با پیشرفت 70 درصد و تصفیه‌خانه شهرک صنعتی شهدای محمودآباد با پیشرفت 45 درصد درحال اجراست.

موسوی با اشاره به اجرای پروژه‌های عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بیان داشت: در حال حاضر 42 پروژه عمرانی با تخصیص اعتبار 120 میلیارد ریال درحال انجام است.

وی مهم‌ترین پروژه‌های درحال انجام شرکت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان را احداث تصفیه‌خانه فاضلاب، ایستگاه تقلیل فشار گاز، لوله‌گذاری خط انتقال آب، تکمیل شبکه آب و فاضلاب، تکمیل زیرسازی و آسفالت، اجرای شبکه داخلی گاز، احداث ساختمان نگهبانی، تعریض کانال بتنی مسطح، احداث ایستگاه آتش‌نشانی، اجرای شبکه 20 کیلوولت برق برشمرد و گفت: امید است با اجرای پروژه‌های عمرانی شاهد رونق بیشتر در بخش تولید و صنعت باشیم.