سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۷ مرداد ۱۴۰۰

اجرای عملیات احداث 11 کیلومتر از محور گلوگاه ـ دامغان - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای عملیات احداث 11 کیلومتر از محور گلوگاه ـ دامغان

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: محور گلوگاه ـ دامغان به طول 75 کیلومتر بوده که عملیات اجرایی احداث 11 کیلومتر آن در دست اجراست که از این مقدار دو کیلومتر نیز آسفالت شده است.

اجرای عملیات احداث 11 کیلومتر از محور گلوگاه ـ دامغان

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران، حیدر نوروزی در بازدید از عملیات احداث محور گلوگاه ـ دامغان، اظهار کرد: این اداره‎کل علاوه بر حفظ و نگهداری از راه‌های زیرپوشش، اقدامات گسترده‌ای را در جهت احداث و ارتقای راه‌های ارتباطی مازندران در دست اجرا دارد.

وی به عملیات محور گلوگاه ـ دامغان اشاره کرد و افزود: این محور به طول 75 کیلومتر بوده که عملیات اجرایی احداث 11 کیلومتر آن در دست اجراست که از این مقدار دو کیلومتر نیز آسفالت شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران درباره عملیات راهسازی در استان، بیان کرد: پیش‌بینی می‌شود با برنامه‌ریزی از قبل تعیین‌شده در سال‌جاری عملیات اجرایی ساخت 50 کیلومتر دیگر نیز اجرایی شود.

این مسؤول تصریح کرد: راه‌های اصلی دوآب ـ خطیرکوه، اسلام‌آباد ـ گهرباران، نوشهر ـ کجور، گلوگاه ـ دامغان ـ نیالا، تنکابن ـ قزوین ـ الموت و ... از جمله محورهایی هستند که در دست احداث هستند.

نوروزی خاطرنشان کرد: با عنایت به موارد یاد شده و جایگاه خاص محورهای ارتباطی استان لازم است تا ضمن توجه ویژه به این محورها، در زمینه اختصاص اعتبار با نگاه ملی سهم بیشتری برای سرعت بخشیدن به فعالیت‌های راهسازی لحاظ شود.

به گزارش فارس، در این بازدید از ساختمان راهدارخانه نیالا در سطح این محور بازدید و دستوراتی در جهت مرمت و بهسازی آن ابلاغ شد.