اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | یک‌شنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

ویشار - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویشار

Loading the player...

کارگردان:حسین یوسفی
دستیار:سمیه خرسندی
منشی صحنه:ثمانه محمد پور
نورپرداز:هادی بیات
صدابردار:رجب صادقی
تصویربرداران:داریوش طالبی-فتاح رحیمی-محمد رضا منفرد

عنوان ویژه برنامه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها می باشد که جمعه ها از ساعت 21:10 به مدت 45 دقیقه به تهیه کنندگی علی اصغر باباکوهی بر روی آنتن شبکه استانی می رود.
انقلاب اسلامی به عنوان یکی از  مردمی ترین انقلاب ها  در تاریخ این کشور و همچنین کشورهای مدعی مردم نهاد در جهان است و همواره مولفه های مردمی آن از ویژگی های بارز و شاخص آن به حساب می آید و به عنوان کشوری الگو در منطقه به شمار می رود . انقلاب اسلامی پس از شکل گیری در کوتاه ترین زمان به  برگزاری انتخابات اقدام نمود و در طول 38 سال پس از پیروزی انقلاب با برگزاری 33 دوره انتخابات یکی از کشورهای مهم با پایگاه مردم سالاری دینی به حساب می آید.  
برگزاری یکی دیگر از این انتخابات در کشور ما (دو انتخابات پیش روی ریاست جمهوری و شورا که خود مردمی است) بطور یقین از مهمترین اتفاقات سال 96 است که در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد و برگ زرین دیگری  را در کتاب انقلاب  رقم خواهد زد .
در همین راستا سیمای مرکز مازندران در نظر دارد با توجه به اهمیت انتخابات در عرصه ملی و بین المللی در چند برنامه به صورت ضبطی در دوره های تبیینی و تشریحی ، برگزاری انتخابات و زمان نزدیک شدن به صورت زنده به ویژگیهای این حرکت مهم سیاسی می پردازد این برنامه به مدت 60 دقیقه تهیه و تولید می شود و زمان تهییجی و نزدیک به روزهای پایانی با شرایط زنده طراحی خواهد شد .
 

 

سال تولید: 95 , 96


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام و خسته نباشید در برنامه ویشار مجری با مسلط... عین الله ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۱۲:۲۵

عین الله
سلام و خسته نباشید در برنامه ویشار مجری با مسلط برنامه اجرا میکند و تحت کنترل قرار میدهد لطفا از مجریهای با قدر و مسلط مثل آقای ملک محمودی بیشتر استفاده گردد.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۱۲:۲۵