سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

فتنه شناسی(زنده) - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

فتنه شناسی(زنده)

کارگردان:مهدی بوی افراز
تهیه کننده:مهدی وحیدی
دستیاران:فرزانه اسدالهی-رحیم پور
مجری:سید علی سلیلی
نورپرداز:ذاکری
تصویربرداران:رحیمی-شیری-ذاکری

 

از زمانی که جریان فتنه در روز قدس و ۱۳ آبان سال ۸۸ بر شعار "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا" ضربدر کشید و اقدام به سردادن شعارهای انحرافی کرد، تا هتک حرمت بزرگترین مقدسات مردم ایران خیلی طول نکشید. فتنه گران با هتاکی به امام راحل در ۱۶ آذر قلب ملت ایران را به درد آورد اما وقتی کار به جسارت به خیمه ابا عبدالله(ع) و هتاکی به روز مقدس عاشورا کشید، دیگر صبر ملت لبریز و شد آنچه شد.
اما روز چهارشنبه نهم دی ماه حماسه بی سابقه و پرشکوهی رقم خورد که خواب را از چشم گستاخان فتنه گر گرفت و همچون پتکی مرگبار، بر سر فتنه فرود آمد و آن را ضربه مغزی کرد. همه مردم به عشق ولایت فقیه و رهبری بدون در نظر گرفتن عقاید سیاسی و حزبی در حماسه با شکوه ۹ دی شرکت کرده بودند.

مردم مسلمان ایران در تظاهرات ۹ دی۸۸ با حضور چشمگیرخود،بصیرت و هوشیاری ملت مسلمان را به رخ جهانیان نشان دادند به طوری که این حضور پرشور برای همیشه به عنوان حماسه ای ماندگار در تاریخ ایران به ثبت رسید.

مردم انقلابی کشورمان با شعارهایی نظیر «اینهمه لشکرآمده،به عشق رهبرآمده»،«مرگ بر ضد ولایت فقیه»،«خامنه ای خمینی دیگر است،ولایتش ولایت حیدر است»،«سبز فقط سبز علی،لعنت به سبز موسوی»،«وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد،ارتش عالم نتواند که جوابم دهد»،این حماسه پرشور را تاریخی کردند.
شبکه استانی به همین مناسبت ویژه برنامه ای را با حضور مهمانان و کارشناسانی از جمله حجت الاسلام غلامی،نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا،ادیانی (نماینده قائمشهر) و ....تدارک دیده که به واکاوی لایه های مختلف این فتنه می پردازد.

سال تولید: 1397


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام ببخشید برای دانلود کل برنامه باید از چه طریقی... ارزو ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ ۰۹:۳۴

ارزو
سلام ببخشید برای دانلود کل برنامه باید از چه طریقی اقدام کنیم؟
..................
در حال حاظر این امکان در سایت وجود نداره
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ ۰۹:۳۴