سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

صواحی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

صواحی

Loading the player...

عنوان مجله تصویری صبحگاهی به تهیه کنندگی حسین زارع است که یک هفته درمیان (یکشنبه سه شنبه و پنجشنبه ها ) از ساعت 8:10 به مدت 60 دقیقه بر روی آنتن شبکه استانی می رود.
تلویزیون به عنوان یکی از پر مخاطب ترین رسانه ها در تمام شبانه روز برنامه های متنوع و متعددی پخش می کند اما برنامه های صبحگاهی به دلیل مختصات خاصی که دارد می تواند رنگ تازه ای به صبح مخاطب بزند و او را برای آغاز یک روز تازه و موفق آماده کند.
هر انسان هدفمندی در تلاش است تا روزش را با خوشایندی و سرحالی و نشاط آغاز کند . پس ، هر آنچه که در این برنامه ریزی روزانه به او مدد می رساند ،  قابل ارزش و اهمیت خواهد بود .
اکثر مردم تمایل دارند تا زمانیکه در خانه اند و پیش از آنکه راه کوچه و خیابان را در پیش گیرند به واسطه معتمدترین و بهترین رسانه های جمعی و گروهی  در جریان آخرین اخبار سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی ، ورزشی و چند و چون حوادث و اتفاقات روز  قرار بگیرند. در این میان ، رسانه ی تلویزیون از جایگاه مهم و قبل اعتنائی برخوردار است.
با توجه به سابقه ی چندین ساله ی تولید و پخش آیتمهای صبحگاهی در شبکه استانی مازندران ، برنامه صبحگاهی صبح مازندران در صدد است تا لحظات مفرح و آرامی را در ابتدای صبح برای مخاطبین فرهیخته و محترم فراهم سازد.
وله-خبرهای ورزشی،هنری- سرود-کارشناس برنامه-گزارش-ارتباط با هواشناسی از آیتمهای متعدد و متنوع این برنامه صبحگاهی است.
 

سال تولید: 1395

تهیه کننده:حسین زارع
دستیار تهیه:رقیه احمد زاده
تصویربرداران:محمد رضا منفرد-علی اعظم جعفرنژاد قمی
صدابردار:رجب صادقی
دستیار صدا:شاملی
کارگردان:مهدی بوی افراز
منشی صحنه:ثمانه محمد پور
اجرا:فلاح-موسوی