جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

سات خش - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سات خش

Loading the player...

عنوان برنامه ای با ساختار ترکیبی نمایشی می باشد که به شکل جنگ ، به تهیه کنندگی قاسم خدامی و با هدف تفریحی – سرگرمی ،روزهای فرد هفته از ساعت 20:10 به مدت 40 دقیقه از سیمای مرکز مازندران پخش می شود.
از جمله برنامه¬هایی که مورد استقبال آحاد جامعه قرار می¬گیرد برنامه¬های تفریحی سرگرمی با مضمون طنز می¬باشد. از آنجا که این گونه برنامه¬های شاد با شکلی ترکیبی و نمایشی در شبکه استانی خالی می¬باشد بی شک تولید آن می¬تواند مورد توجه قرار گیرد و جایگاه خوبی را به خود اختصاص دهد.
بخشهای مختلف این برنامه عبارتند از:
- پلاتو: با توجه به طبیعت زیبای مازندران و بودن اماکن تفریحی و توریستی و شکل پلاتوی نمایشی در این اماکن زیبا خود به تنهایی جذابیت خاصی دربردارد و مخصوصاً اینکه آن را با محتوای موضوع برنامه که در هر برنامه مسئله خاصی را به خود اختصاص می¬دهد می-تواند جذاب و دیدنی باشد و هر از چند گاه مصاحبه¬ای با هنرمندان قدیمی و پیشکسوت دارد.
2- گزارش: قالب گزارش این برنامه به حالت طنز گونه بوده و سعی به پرداخت مسائل اجتماعی دارد خود به خود گزارش شونده به نحوی با بازیگر و یا گزارشگر دخیل در برنامه می¬شوند.
3- سرودهای طنز یا کلیپ طنز: این آیتم در گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفته و یا شکل نوین تدوین و ضرب آهنگ آن اثرگذاری بسیاری با مضمون نقد اجتماعی دارد.
4- سریال طنز یا نمایش کمدی: قالب این نمایش¬ها با موضوعیت اجتماعی و نقد برخی مسائل روز مثل اشتغال- ازدواج-مهریه¬های سنگین- بهداشت و مسئله زباله شهرها و غیره می¬باشد .
آیتم¬های برنامه عبارتند از : آرم، پلاتو، سرود طنز،  نمایش طنز، گزارش طنز، وله

 

 

سال تولید: 1394

تهیه کننده:سید قاسم خدامی
کارگردان: سید قاسم خدامی
نویسندگان:امیر سالاری-عزیز اله محمد پور-قاسم خدامی
تصویربردار:حمید خادمی
مجری:امیر سالاری
صدابردار:علی روشن
تدوین:عاطفه ذاکری
بازیگران:ابوالفضل شانه بند پور-فاطمه علیجانی-عسگری رئیسی-محمد صالحی نژاد-محمد شانه بند پورجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام برنامه بسیار عالی و سرگرم کننده بود مخصوصا... زهرا ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ ۱۱:۲۳
امیر سالاری ته چه انده خاری ته کارچنده خاره خله... ahmad ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ ۰۸:۴۷
سلام برنامه بسیارخوب بود لطفا برنامه هایی با سبک و... فلاحی ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ ۱۳:۵۷
سلام از کجا میشه همه برنامه سات خش رو دانلود کرد... محمد ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۱:۴۹

محمد
سلام از کجا میشه همه برنامه سات خش رو دانلود کرد اخه زمان پخشش معلوم نیست
ممنون
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۱:۴۹
فلاحی
سلام برنامه بسیارخوب بود لطفا برنامه هایی با سبک و محتوا این برنامه پخش شود متشکرم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ ۱۳:۵۷
ahmad
امیر سالاری ته چه انده خاری ته کارچنده خاره خله دوستت دارمبه .به امید خدا همیشه سالم و سلامت بویی و این برنامه هم ادامه داره
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ ۰۸:۴۷
زهرا
با سلام برنامه بسیار عالی و سرگرم کننده بود مخصوصا قسمتهایی که عمو نوروز در برنامه میامدن لطفا ادامه داشته باشه و از هنرنمایی اقای حسینی عمو نوروز بیشتر استفاده شود ممنون
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ ۱۱:۲۳