سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

دردانه های خط شکن - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

دردانه های خط شکن

Loading the player...

عنوان ویژه برنامه ای به مناسبت وداع با کاروان شهدای غواص و خط‌شکن عملیات کربلای چهار،به تهیه کنندگی مهدی وحیدی است که سه شنبه(13 مرداد ساعت 17:55) ،جمعه(16 مرداد در دو نوبت 10 صبح و ساعت 21) و دوشنبه(19 مرداد ساعت 21) به صورت زنده ،به مدت 60 دقیقه پخش می شود.
این روزها فضای مازندران مملو از عطر عشق دلدادگی است. مادران شهیدی که پس از 30 سال چشم‌انتظاری به خیابان‌ها آمده بودند و با چشمانی اشک‌بار فرزند خود را جست‌جو می‌کردند پدری که طی این سال‌ها کمرش خم شد و موی سرش به سپیدی گرایید و پسرش نیامد تا رخت دامادی به تنش کند.
امروز همه آمدند پیر و جوان، زن و مرد، مادرانی که فرزند خود را در آغوش گرفته بودند و با چشمانی گریان از شهدا می‌خواستند که شفیع آنان در روز محشر باشد.
شهدای غواص آمدند تا ثابت کنند با دست بسته می شود، دنیا را فتح و از قله انسانیت بالا رفت. آنها پیغام عشق را با خط خون نوشتند تا دفتر خاطرات سرزمین مان را به دلهایی از نسل چهار بسپارند.

حضور غواصان، نشان از قدم هایی ثابت و با اخلاص فرزندانی است که بدون چشم داشت برای آینده آنهایی که نمی شناختند، برداشته شد.
امروز وظیفه سنگینی بر دوش انهاییست که ارامش امروز را مدیون شهدای دیروز هستند و باید دانسته به وادی خدمت برای مردم و با نیت خالص وارد شوند.
آرم،وله،گزارش،مهمان برنامه،دیدار با خانواده شهدا و ... از آیتمهای این برنامه است.
 

سال تولید: 1394

کارگردان:بوی افراز-اقدم
منشی صحنه:زهره صفر نژاد
تصویربرداران:تقی قاسم پور-طالبی-فتاح رحیمی
مجری:ملک محمودی
گزارشگر:اسماعیل مدنی
صدابردار:محمود موسوی
دستیاران:فرزانه اسدالهی-وحدانی
تدوین:فقیهیان