سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

خدمت عاشقانه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

خدمت عاشقانه

Loading the player...

عنوان ویژه برنامه هفته نیروی انتظامی ،به تهیه کنندگی حسین احمدی می باشد که از چهارشنبه به مدت یک هفته،از ساعت 19:45 به مدت پنجاه دقیقه،بطور زنده از سیمای مرکز مازندران پخش می شود.
ای سبزپوشان سپید دل، ای حماسه سازان پیروز، ای سنگرداران همیشه بیدار، ای نشان های سرافرازی بر دوش، آرامش شهرهامان نشان از سبزی نام و یاد شماست؛ شمایی که سینه در سینه و مشت در مشتْ در پهنای همه آبادی ها، در برابر طاغوتِ بیداد و ستم ایستاده اید و در مصاف با اهریمنان شب پرست، بر پیکره سیاه ظلم، تیر و تبر فرود آورده و بر ریشه فساد تیشه می کوبید.ای رهروان راه عدالت، ای دلیر مردان، بیداری و هوشیاری را با استقامت و ایمان پیوند زنید و هم چون همیشه، به کار بهشتیِ پاسداری از ارزش های اسلام و انقلاب تداوم بخشید. ای سپیدنامان، کتاب وجودتان به شیرازه امن وامان خداوندی مستحکم و پابرجایْ و خروش مخلصانه شما، در بارگاه کبریایی مقبول و مأجور باد.
این برنامه در راستای تجلیل از نیروی انتظامی با دعوت از فرماندهان و مدیران نیروی انتظامی به بیان فعالیتهای نیروی انتظامی از جمله:بحث اقتدار پلیس-کارآمدی پلیس-پاسخگویی پلیس-پیشگیری اجتماعی پلیس-تلاش جهادی پلیس-بحث امنیت عمومی-آموزش همگانی و.... می پردازد.
وله –سرود-گزارش-انیمیشن-گزارش-نریشن و ... از آیتمهای این برنامه می باشد.

 

سال تولید: شهریور 95

تهیه کننده:حسین احمدی
کارگردان:مهدی بوی افراز
نور و تصویر:ذاکری-داریوش طالبی-فتاح رحیمی
صدابردار:مرتضی کاظمی
مجری:مجید عرب
گزارشگر:کامران احمد نیا
دستیار:عالمی –خرسندی
منشی صحنه:واثقی
تدوینگر:امراء