جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

اقتصاد در روستا - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

اقتصاد در روستا

Loading the player...

کارگردان: سید عبدالله موسوی تاکامی
تصویربرداران:علی مدهوشیان –عیسی عبداللهی
تدوین: علی مدهوشیان –عیسی عبداللهی

برنامه ای در مورد گزارش عملکرد اقتصاد مقاومتی ،به تهیه کنندگی سید عبدالله موسوی تاکامی است که شنبه ها از ساعت 22:35 به مدت 20 دقیقه برروی آنتن می رود.
با نام گذاری سال ۹۵ به عنوان سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل در حقیقت ،یعنی انجام اقدامات و اعمال لازم برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در بخش های مختلف فرهنگی ، اقتصادی و اجتماعی درسطح کشور و در این راه یکی از مهمترین بخش هایی که می تواند پیشگام و صف مقدم تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی درکشور قلمداد گردد بخش کشاورزی است. بخش کشاورزی از آنجائیکه تامین کننده مهمترین نیاز کشور یعنی نیازهای غذایی است و توجه به آن باعث خودکفایی در محصولات غذایی به عنوان نیاز پایه و اشتغالزایی زایدالوصف درسطح جامعه خواهد شد از جایگاه و نقش والایی در اقتصاد مقاومتی برخود دار است .
برنامه اقتصاد در روستا در همین راستا ،در پی تبیین اقتصاد مقاوتی در بخشهای مختلف کشاورزی اعم از پرورش گل و گیاه-تولید و پرورش ماهی های گرمابی  ،مرغداری  ،کارآفرینی در بخش کشاورزی و  ..... با تولید کنندگان و  مدیران و مسوولان ذیربط به طور توامان در خصوص فراهم کردن امکانات و بسترهای لازم در حوزه مورد نظر به پخش گزارش می پردازد.
همچنین بحث و گفتگو درخصوص مدیریت پسماند(تفکیک پسماند از مبدا) از دیگر موضوعات این برنامه می باشد.

 

سال تولید: 1396