جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

فردای روشن - نمایش محتوای تولیدات فضای مجازی

 

 

فردای روشن

تاریخ 33 ساله انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادتهای جوانمردان این خطه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفتهای هسته ای از نمونه های بارزی است که جزء هویت هر ایرانی ولایت مدار و متعهد می باشد. و در این عرصه دشمنان و فتنه گران همواره در تلاش بوده اند که مسیر رشد و شکوفایی ملت ایران را سد کنند که با بصیرت ملت و رهبری مدبرانه رهبرفرزانه انقلاب ناکام گشته اند. فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری در سال 88 از دیگر نقشه ها و ترفندهای معاندان و مغرضان نظام بود،که با بصیرت ملت شریف و شهیدپرور ایران در حماسه 9 دی 88 نقش بر آب شد.
9دی روز بصیرت ملت ایران است و مردم ما در این روز با درک عظیم خویش و بصیرت والایشان حضوری را تجربه کردند که تمام نقشه ها و هزینه های میلیاردی دشمنان را بر باد داد و مهر تثبیت دوباره ای بر آرمانهای والای امام راحل ، شهدای گرانقدر و ترویج فرهنگ ولایت داشت.
این برنامه  با حضور دو مهمان و کارشناس(حجت الاسلام ناصری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی و قربانعلی ابراهیمی ، دکترای جامعه شناسی سیاسی از دانشگاه مازندران) به بحث ، نقد و بررسی پیرامون این حماسه ملی می پردازد.از جمله محورهای مورد بحث برنامه عبارتند از:بصیرت و اهمیت آن در جامعه-اهمیت ولایت-نقش عوام و خواص در دوره های مختلف انقلاب اسلامی-ولایتمداری و نقش آن در نقاط حساس انقلاب.
بحث های کارشناسی ،گزارش،وله ،نماهنگ و موسیقی و ..... از دیگر محورهای این برنامه است.
دیگر عوامل برنامه عبارتند از:
مجری:سلیلی
نور و تصویر:تقی قاسم پور
صدابردار:محمود موسوی
کارگردان:شهرام اقدم
دستیار تهیه:عادل فرنودی-مینا اسد اللهی
تدوین :احسان فقیهیانجدیدترین تولیدات